+90 212 257 02 03 info@turmarin.com.tr instagram facebook

Haber Listesi

turmarin.com.tr

Fountaine Pajot Yeni MY40 Best Of The Year

Fountaine Pajot ‘un Motor Yachts sınıfındaki yeni modeli MY 40,    Asia Boating Awards 2019, Best Of The Year ödülünün sahibi oldu.  “Best Multihull Motor Yachts (up to 50 ft)” sınıfında aldığı bu ödül ile başarısını kanıtlayan MY40 modern tasarımı , bu boyda yaratılmış olan  muhteşem yaşam alanları, konforlu güvenli ve uzun seyir özellikleri ile profesyonellerden oluşan 15 kişilik jüri önünde birinciliğe uzandı.


Detay

“Best Multıhull Sailing Yacht” ALEGRIA 67

Fountaine Pajpot un Amiral Gemisi Yeni Alegria 67, Phuket'te düzenlenen yenilikçi Christofle Yacht Style Ödül Töreni'nde 15 m üzerinde “Best Multıhull Sailing Yacht” ödülü sahibi oldu. Birçok farklı marka ve modelin en ince detaylarına kadar karşılaştırıldığı değerlendirmeler neticesinde ,  lüx yaşam konforu, yenilikçi tasarımı, malzeme kalitesi ve seyir performans özellikleri ile Alegria 67 ilk ödülünü aldı...


Detay

LA GRANDE MOTTE Multihull Boat Show

Çok gövdeli teknelerin dünyasına hoşgeldiniz. Dünyanın tek ve en büyük Multıhull Boat Showu  La Grande Motte 24-28 Nisan tarihlerinde 10.kez ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bizde Fountaine Pajot yelkenli katamaranlarında Lucia 40 ,  Astrea 42 ve Saba 50  , Motor Yacht katamaranlarda MY 37 ve MY 44 modellerimizle fuarda yer alıyoruz.

Ziyaretinizi bekleriz.
Fuarlar ilgili detay bilgilere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.
https://www.multicoque-online.com/en/the-show/useful-information/


Detay

European Boat Of The Year ASTREA 42

Fountaine Pajot ilk kez Paris Nautic  fuarında sergilediği Astrea 42 ile bir kez daha  2019 European Boat Of The Year ödülünün kazananı oldu. Muhteşem yerleşim planı ve konfor özelliklerinin yanısıra , sergilediği seyir performansı ile rakiplerini geride bırakan ASTREA 42 yakında Türkiye de..


Detay

Asia Boat Awards 2019 Kazananı Alegria 67

 

Puket de düzenlenen ve sponsorluğunu Christofle ın yaptığı Asia Boat Awards ödülleri sahiplerini buldu. Birçok kategoride yapılan uzun değerlendirmeler neticesinde Teknoloji , inovasyon ve design konusunda mercek altına alınan birbirinden güzel yatlar için de 15 m üzerinde en iyi katamaran ödülü Fountaine Pajot Alegria 67 nın oldu. 


Detay

2019 FUAR TAKVİMİ

2019 yılı fuar takvimi 19-27 Ocak tarihleri arasında Düsseldorf Boatshow ve 16-25 Şubat Tuzla Boatshow ile başlıyor. Düsseldorf fuarında Dufour Yacht olarak Yeni 390 ve 430 Grand Large modelleri ile birlikte tüm seriyi sergiliyor olacak.(Hall 16 -B7 de)
Fountaine Pajot yelkenli katamaran da Yeni Astrea 42 yi (Hall 15-42) tanıtırken ,  Motor Yacht katamaran da Yeni MY 40 ın dünya lansmanını yapacak. (Hall 6-6A68)   .

Ziyaretiniz bizleri mutlu edecektir.


Detay

Fountaine Pajot dan 2019 da yeni bir model daha . NEW 45Fountaine Pajot CAnnes YAchting Festivalin de yep yeni bir modelinin daha ön tanıtımını yaptı. NEW 45 . Mükemmel iç tasarımı, salon ile ön güverte arasındaki geniş açılabilir cam, daha ergonomik mutfak tasarımı, daha geniş flybridge kokpit ve ön güneşlenme alanı dikkat cekici özellikleri. İç mobilyalarda kullanılan renklerin uyumu daha ferah aydınlık ve modern . Yeni 45 in tanıtım resimlerini ilgili sayfamızdan takip edebilirisiniz. Detaylı teknik döküman için ;


Detay

YENİ ASTREA 42 KAZANDI…


Geçen Nisan ayında La Grande Motte fuarında Dünya lansamanı yapılan Fountaine Pajotun En yeni yelkenli katamaran modeli ASTREA 42 ünlü Fransız dergileri Le Monde du Muticoque ve Volie Magazines jürileri tarafından 2 gün süren profesyonel testler sonucunda, 2018 in en iyi katamaranı ödülüne layık görülsü.
Seyir performansının beraberinde , İç ve dış mekanlarda ferah ve aydınlık alan kullanımı , yaşamsal ergonometri ve üretim malzeme  kalitesi bu ödülü getirdi.   


Detay

DUFOUR YACHTS dan 2019 'a İki Yeni Model...

Dufour Yachts yeni 390 ve 430 modelleri ile Grand Large serisindeki model sayısını 8 ‘e çıkarıyor.Her iki modelde mükemmel tasarım ve  performansları ile özel kullanım için olduğu kadar, farklı yerleşim yapıları nedeniyle Charter firmalarının da  gündemi değişiyor olacak. ilk kez 2018 Cannes Fuarında tanıtılacak bu iki yeni modeli sizlere tanıtmak isteriz.


Detay

Fountaine Pajot dan yeni yılda 2 yeni model...

Fountaine Pajot Düselldorf Boatshow da 2 yeni model tanıtımını yaptı. Yelkenli Katamaran sınıfında Yeni 42 ve Motoryat sınıfında Yeni 40 büyük bir ilgiyle karşılandı.

Detaylar cok yakında...


Detay

2018 Yılın Teknesi "Yeni Dufour 520 Grand Large"

Bir Dufour klasiği olan üstün  yelken performansı ile birlikte yakın rakiplerinden farklı olarak sunduğu harika konfor özellikleriyle ön plana çıkan Dufour 520 Grand Large Amerikan Cruising World Magazin tarafından yılın en iyi teknesi ilan edildi. 
Yeni Dufour 520 Grand Large 'ı keşfetmek için;

Düsseldorf Boatshow 20-28 Ocak 2018
Tuzla Eurasia Boatshow 17-25 Şubat 2018
 


Detay

Fountaine Pajot MY 44 Boat Of the Year "WINNER"

Fountaine Pajot MY 44 2018 in En iyi motor yatları sıralmasında aday gösterildi.Her koşulda güvenli ve konforlu seyir özellikleri, muhteşem ferah yaşam alanları ve %30 kara yakıt ekonomisi ile 45 feet altı european Boat Of The Year WINNER .


Detay

Yeni Dufour 360 Grand Large ve Paris Boatshow...

Dufour Yachts Yeni Grand Large serisinin en son teknesi Dufour 360 Grand Large ın dünya premierini 2-10 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenen Paris Nautic Boatshow  da yapıyor.
Arkası kapalı Yeni Kokpit ve gövde tasarımı, iç mekanda kullanılan yeni ahşaplar, daha aydınlık ve ferah alanlar ve Dufour Yelken Performansı.

Detay bilgileri ilgili sayfamızda görebilirisiniz. Fotoğraf ve videolar Paris Nautic Boatshow dan sonra .

Ziyaretlerinizi bekleriz.


Detay

Teşekkür ederiz...

4-9 Ekim 2017 tarihlerinde Tuzla Viaport Marinada düzenlenen EURASIA BOATSHOW standımızı ziyaretleriniz için teşekkür ederiz.

Önümüzdeki günlerde sektörün önemli fuarlarının tarihlerini aşağıda bilgilerinize sunar , ziyaretinizi bekleriz..

FUAR TAKVİMİ

PARİS BOAT SHOW
2-10 Aralık 2017

DUSSELDORF BOATSHOW
20-28 Ocak 2018

EURASIA BOAT SHOW
TUZLA VİAPORT
17-25 Şubat 2018


Detay

EURASIA BOATSHOW BAŞLIYOR.

EURASIA BOATSHOW Tuzla Viaport MArina da 4 Ekim de kapılarını açıyor. 9 Ekime kadar açık kalacak fuarI her gün saat 10.00 - 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirisiniz.

Avrupada denizde yapılan sayılı fuarlardan biri haline gelen EURASIA Boatshow da Dufour Yachts ve Fountaine Pajot modellerimizi beğenilerinize sunuyır olacağız. Sizleri aramızda görmekten mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz. Fuar özel kampanyalarımızı öğremek için bizleri ziyaretinizi bekleriz.  


Detay

Fountaine Pajot Amiral Gemisi NEW 67 Yakında.

Fountaine Pajot yeni amiral gemisi NEW 67 nin ön lansmanını Cannes Fuarında yapıyor. Yaklaşık 20 m uzunluğunda ve 9,84m genişiliğinde ki bu harika yelkenli katamaran muhteşem ve farklı yaşam alanları kullanımı ile lüx konfor ve performansı en yüksek seviyede bir araya getiriyor. Sınıfındaki en geniş flybridge büyük güneşlenme alanları, ferah salon oturma grubu , hizmet mytfağı ve tabi çift dümene sahip seyir mahali ile çok farklı. Ön tarafa salondan ve Owner kabinde direk geçiş olan New 67 de  obsiyonel jakuzide alabilirsiniz. 

Kokpit alanı hayatın en çok geçeceği alan olarak tasarlanmış. 12 kişilik yemek masası dinlemme sofaları oturma grupları, barbekü, buzluk ve buzdolabı gibi konfor özellikleri bu keyif alanında elinizin altında . İç mekanlar renklerin, mobilya ve kumaşların mükemmel modern uyumu ile harmanlanmış. 

Çok yakında dünya denizlerinde..


Detay

CANNES YACHTING FESTIVAL

12 – 17 Eylül tarihlerinde 40. Yılını kutlayacak olan CANNES YACHTING FESTIVAL’ de sizlerle olmaktan mutluluk duyarız.

Virna Derofe / +90 532 616 2410 / virna@turmarin.com.tr   -   Barbaros Akyelken / +90 542 495 3515 / barbaros@turmarin.com.tr

 

Sergilenecek modeller :

DUFOUR YACHTS : 350 – 382 – 412 – 460 – Yeni 520 Grand Large     /    56 – Yeni 63 Exclusive

FOUNTAINE PAJOT Yelkenli Katamaran: Lucia 40 – Helia 44 Evolution - Yeni Saona 47 – Saba 50 – Ipanema 58

FOUNTAINE PAJOT Motoryat Katamaran:  MY37 – MY44

SACS RIBS : Rebel 47 – Strider 8-10-11-13 -18


Detay

Yeni Dufour 63 Exclusive Düsseldorf Boatshow da.

Yeni Dufour 63 Exclusive  … Yepyeni elegan gövde tasarımı ile lüx konforun ve üstün yelken performansının mükemmel birleşimi. 2017 Düsseldorf Boatshow da dünya prömiyeri yapılacak olan Yeni Dufour 63 Exclusive  modern , dinamik ve yalın çizgileri ile son derece göz alıcı bir tekne.  Bugüne bu kadar bu boyda üretilen tekneler içinde en güçlü gövde yapısına sahip olacak şekilde üretilen  Yeni 63 Exclusive her şeyden önce gerçek bir yelken teknesi.

Güverte tasarımında  en geniş düz alanlar yaratılırken , her bölge kendi içinde mükemmel konfor özelliklerine sahip.Dümen pedestallari arasında kalan geniş alan ister  minderler ile donanmış bir güneşlenme alanı iken , akşam saatlerinde mükemmel bir yemek masası şekline bürünüyor. Dufour klasiği olan Barbekü ve kokpit buzdolabı, sıcak suda içeren entegre lavabo ile kokpitte çok daha konforlu bir yaşam sunuyor


Detay

Yeni yılda yeni fuarlar...

21-29 Ocak 2017  de Düsseldorf  Boatshow kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Dünyanın en büyük kara fuarı olan Düsseldorf Boatshow da Dufour Yacht markamızın tüm modelleri ile katılım sağlayacağı fuarda ,Yeni Exclusive serisinin ve Dufour Yacht amiral gemisi Yeni  63 Exclusive 'inde ilk kez dünya tanıtımı yapılacak.

Fountaine Pajot Segmentinde çok ses getiren en yeni modeli  Lucia 40  sizleri bekliyor olacak.

SACS adrenalin ve lüx konforun mükemmel harmonisini yansıtan yeni modeli Rebel 47 'i sizlerin  beğenisine sunuyor.

Hemen arkasından 11-19 Şubat 2017 tarihlerinde CNR AVRASYA Boatshow başlayacak.

Ziyaretinizi bekleriz.

Fuar ziyaretiniz sırasında iletişim kurabileceğiniz TUR MARİN Yetkilileri :
Virna Derofe +90 532 616 24 10   ,   Barbaros Akyelken +90 542 495 35 15 


Detay

FOUNTAINE PAJOT YENİ 47

Fountaine Pajot’dan yepyeni bir model , New 47

2017 Yılında denizlerde buluşacak olan yeni yelkenli katamaranımız New 47'i keşfedin.

Yepyeni gövde tasarımı, aydınlık , ferah, güçlü, daha cok yaşam alanı ve daha çok konfor. Yeni Hareketli arka platform ister yüzme ister bot garajı , daha geniş flybridge, ön güneşlenme alanı, geniş ve rahat minderlerle döşenmiş kokpit alanı, 8-12 kişiye kadar hizmet verebilen kokpit yemek masası, yeni mutfak tasarımı ve diğer özellikleri ile ;

Evinizdeki konforu , hayat standartlarından ödün vermeden New 47 de yaşayabilirsiniz.  

 

 


Detay

Yeni Dufour 460 Grand Large

Umberto Felci ve Dufour Yachts Geliştirme grubunun en yeni tasarımı Dufour 460 Eylül Ayında Cannes Boatshow da tanıtıldı. .Böylece Grand Large serisinin tüm tekneleri yenilenmiş oldu. Performans lüx konfor ve elegance çizgilerin mükemmel harmonisini yansıtan Dufour 460 Grand Large en göze batan özelliklerde iç mekanda , Farklı mutfak yerleşimine izin vermesi , dış mekanda ise arkada barbekü , lavabo ve yatağa dönüşümlü kokpit yataları , önde ise standart asimetrik balon donanımına izin veren bowsprit sayılabilir.


Detay

Dufour 560 50 feet üstü en iyi tekne adayı

Premieri geçen yıl Türkiye de yapılan Yeni Dufour 560 Grand Large Cruising World tarafında 50 feet üstü tekneler en iyi tekne adayları arasında gösterildi. Mükemmel yerleşim planı , üstün yelken performansı elegan ve modern tasarımı ile ön plana çıkan Dufour 560 bu sınıfın en kuvvetli adaylarından birisi.

 

Congratulations to the Dufour 560 Grand' Large ! Best Full-Size Cruiser Over 50 Feet in Cruising World Magazine's 2015 Boat of the Year competition!


Detay

FOUNTAİNE PAJOT 'dan yepyeni bir FLAGSHIP

Yeni IPANEMA 58

Fountaine Pajot yeni FLAGSHIP yelkenli katamaranı IPANEMA 58 i  Paris Nautic Boatshow da tanıttı. oturma ve güneşlenme alanları donatılmış 31 m2 kokpit ve  tüm misafirlerinizi faydalanabileceği genişlikte 25 m2 flybridge ve ön güverte alanlarında oluşturulmuş güneşlenme alanları mükemmel bir konfor sunan IPANEMA 58 3 farklı versiyonla deniz severler ile buluşuyor. İlk teslimatı 2015 de yapılacak olan bu üstün özelliklere sahip katamaran önümüzdeki Cannes ve Annapolis fuarlarının da gözdesi olacak.  


Detay

Performansı yüksek bir gezgin DUFOUR 560 GL

Dufour Yachts’ın tasarımcı Umberto Felci ile birlikte çalıştığı 23. proje olan Dufour 560 GL, tersane ve tasarımcının ortak deneyiminin bir ürünü… Fonksiyonel alanlara sahip yelkenli Yunanistan sularında yapılan test seyirlerinde performansını da kanıtladı.

Fransız yelkenli üreticisi Dufour Yachts, 2013’te La Rochelle’deki tersanesinde suya indirdiği Dufour 560 GL ile birlikte sektördeki 50. yılını geride bırakırken yeni sezonda seriye çok daha büyük modeller eklemeyi planlıyor. Tasarımında Umberto Felci’nin imzasını taşıyan 17,15 metrelik yat, firmanın yeni fonksiyonel tasarımlarının müjdecisi…

Marka, amiral gemisinin dünya tanıtımı için 14-23 Şubat 2014’te gerçekleştirilen İstanbuldaki CNR Avrasya Boat Show’u tercih etmişti. Fuarda bir araya geldiğimiz Dufour Yachts’ın sahibi Salvatore Serio Türkiye’nin artık önemli bir pazar haline geldiğini söylerken, tasarımcı Umberto Felci markanın yeni modelini “minimalist” olarak tanımlamıştı.


Detay

Yeni Dufour 350 Grand Large .Aynı yılda 4. yeni gövde

10 metre bir yelkenli hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Mükemmel yerleşim planı, hızlı gövdesi ile ekonomik performanslı ve konforlu tam bir açık deniz aile gezi teknesi.

Detaylı inceleme için tıklayınız


Detay

Summerland 40 LC Motor Yacht of the year2014

%40 a varan yakıt tasarrufu, aynı boy monohull bir motoryatdan çok daha fazla yaşam alanı ve konfor, özellikle ağır denizlerde üstün güvenlikli seyir becerisi ve mükemmel manevra kabiliyeti ile sınıfında tartışmasız lider.


Detay

YENİ Dufour 382 Grand Large

Yeni hızlı gövde yapısı ve 5 farklı iç yaşam alanı tasarımı ile Yeni Dufour 382 Grand Large sınıfının yeni gözde teknesi olmaya aday.

 

www.turmarin.com.tr/SayfaDetay.aspx


Detay

Yeni Saba 50 suya indi.

Fountaine Pajot un Yeni yalkenli katamaranı SABA 50 geçtiğimiz günlerde denize indirildi.

Hafifi gövdesi , geniş ve modern iç yaşam alanlarına ilave olarak , geniş kokpit, flybridge ve ön güverte kullanım alanları ile mükemmel bir yaşam ve charter teknesş olarak dizayn edilen SABA 50  tasarım hatları  ilede inanılmaz beğeni topladı:


Detay

Dufour un Yeni Amiral Gemisi

Yeni Dufour 560 Grand Large

Lüx , konfor ve perfomansın mükemmel birleşimi.. Dünya premieri 14-24 Şubat 2014 CNR Avrasya Boatshow da.


Detay

Small-Big Yeni 310

Small & Big Yeni Dufour 310 Grand Large... Çift dümen çift ,dümen palası, Buruna kadar açık iç yerleşim, ferah aydınlık , elegan ... ile 6-15 Aralık 2013 Paris Nautic  Boat Show da sizlerle...


Detay

DUFOUR 36 BOTY 2013 - YACHT MAGAZİN KAPAK GÜZELİ

2013 Yılın en iyi Cross over teknesi seçilen Dufour 36 Yacht Türkiye dergisine de kapak oldu . Detayları için Yacht Türkiye Nisan sayızı sayfa 98-72.


Detay

Yeni Dufour 450 Grand Larger

Yeni Dufour 450 Grand Large

445 GL yerine yeniden tasarlana  edilen 450 GL sınıfının en geniş iç yerleşimine sahip teknesi. Lineer mutfak yerleşimi , çift kaplı büyük buzdolabı , farşların altındaki saklama alanları , burunda yer alan geniş depolama alanı ile üstün bir yaşam ve uzun yol teknesi.  Yeni geniş kıç platform ile kokpitte yaşam daha konforlu.  


Detay

Yeni Dufour 380 Grand Large

Yeni Dufour 380 Grand Large

Gövde olarak daha önce başarısını kanıtlamış 375 modelinin kullanıldığı 380 tamamen açılan arka ayna kapısı ile kokpitte yaratılan yaşam alanını ciddi boyutta genişletmiş .  İç yerleşimde sınıfının en büyük lineer mutfak yerleşimi ve seleflerinde olmayan büyük  buzdolabı ile  iç yaşam konforunu en üst seviyede sunuyor.Ön kabinde  yandan çıkılabilen  yatak son derece konforlu ve kullanışlı. Hele altında yaratılan büyük depolama alanı daha büyük teknelerde dahi yok. Yüksek tavanlı   ve geniş tuvalet yerleşimi onu hızlı crusing sınfının bu boydaki en kullanışlı teknesi kılıyor.


Detay

Yeni Fountaine Pajot VICTORIA 67

Fountaine Pajot Yeni Amiral Gemisi  VICTORIA 67

Fountaine Pajot’un yeni amiral gemisi Vıctoria 67 Berret Racoupeau tasarımı , büyük boy cruising katamaranların standartlarını çok üst seviyelere taşıyor. Teknenin boyutları mükemmel bir yaşam konforunu sunarken  , estetikden ödün vermeyen çizgileri , üstün seyir performansı  ve teknenin her noktasında düşünülen detaylar 5 yıldızlı otel rahatlığını yaşatıyor.


Detay

Yeni Dufour 410 Grand Large

Yeni Dufour 410 Grand Large

Sınıfının en başarlı teknesi 405 GL nin  tahtını 410GL ondan alacak gibi görünüyor. Yeni tasarım gövdesi ile tamamen açılan arka kıç ayna ve kokpitte her iki tarafta konumlandırılmış iki kişilik yatak alanı, kokpit  konforunu en üst düzeye taşıyor. İç yerleşim konforu da geniş  tavan camları , salonda karşılıklı oturma düzeni, kullanışlı mutfağı ile en üst seviyede. İstenirse harita masası aşağı indirilerek sancak oturma alanı daha da genişletilebiliyor. Merdivenden salona inince yaratılan geniş alan şaşkınlık yaratırken , bunun sonucu  farş tahtaları altında çok daha fazla saklama alanına izin vermiş.Tek veya çift tuvalet versiyonu olan 410 da tek tuvalet alındığında elde edilen master kabin hacmini ve ferahlığı şaşırtıcı. Köşeli gövde yapısı onu daha şık, elegan ve yelkenci bir kimliğe  büründürdü. Tüm iplerin kasara altına taşındığı bu yeni modelde kasara ve güverte ayrıca yaşam alanı olarak değerlendirilmeye çok müsait. 410 Grand Large bu özelliklerine ilave olarak üstün yelken performansı ile de 40 feet grubunun en iddialı teknesi.

 


Detay

YENİ 335 GRAND LARGE

Yeni 335 Grand Large lansmanı Genova Boat Show da yapıldı. Ve yılın teknesi adayı ilan edildi. Sınıfının ilk çift dümen dolaplı fast cruiser teknesi şubat 2012 de İstanbul Tüyap Boat Show da

Detay

YENİ DUFOUR 36E PERFORMANCE

Dufour Performance serisinin en yeni teknesi 36e cruising ve regatta keyfini bir arada yaşamak isteyen yelken severler için merakla bekleniyor. İlk kez Paris Boat show da görücüye çıkacak olan 36e için detaylar için ekli tanıtım dosyasını indirebilirsiniz..  

Detay

FOUNTAINE PAJOT TÜRKİYE'DE TUR MARİN İLE.

Eylül 2011 Dünyanın önde gelen katamaran üreticisi FOUNTAINE PAJOT yelkenli katamaranların distribütörlüğü için TUR MARİN ‘i seçti. Mahe 36,Lipari 41,Orana 44, Salina 48, Sanya 57 ve Galathea 65 modellerini içeren seride LİPARİ 41 ilk kez Pendik Boat Show da sergilendi.

Detay

1. DUFOUR CUP

1.Dufour Cup organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Aktivite Pendik marina ve Sedef adası rotasında yapılan yelken seyrinden sonra sedef Adasında yapılan bir yemekle son buldu. TUR MARİN tarafından satışı yapılan 375- 405 -425-445 Grand Large serisinin tamamının katılımcı olduğu organizasyon da tüm katılımcılara çeşitli hediyeler verildi. Tüm tekne sahipleri bu organizasyonun tekrar yapılması konusunda hem fikirdi.

Detay

Bülten Kaydı

Haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.